FOLIA OKIENNA - ZAMIAST FIRANEK 0

W dobie dzisiejszych  czasów nastała moda na okna bez firanek , dlatego znaczna część naszych okien w mieszkaniach jest ich pozbawiona.

Rozwiązanie to jest może nowoczesne i wygodne aczkolwiek pozbawia nas prywatności , zwłaszcza w mieszkaniach na parterze czy niskich kondygnacjach.

Rozwiązaniem braku prywatności jest zastosowanie na szybach folii lub rolety.     

Poniżej przedstawiamy Państwu zalety i wady tych rozwiązań.

Na rynku pojawiła się szeroka oferta  rolet czy żaluzji , producenci    prześcigają się w projektowaniu nowych wzorów i kolorów a także technice ich montażu.

Technika montażu tych przesłon niesie  niestety większą lub mniejszą ingerencje w naszą stolarkę okienną, które większość z nas nie akceptuje.

Każdy z nas wie jak wyglądają rolety czy żaluzje zamontowane na oknach, spełniają część naszych oczekiwań ale NIESTETY tylko część.

Rolety w przeciwieństwie do folii okiennej nie posiadają tak doskonałych właściwości jak szeroka gama folii okiennych.

Folie okienne matowe zabezpieczają nasze okna przed wzrokiem przechodniów czy wścibskich dzieci  .W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę folii matowych czy też dekoracyjnych , które mają zastosowanie w placówkach medycznych, magazynach , restauracjach , mieszkaniach , inaczej służą do  wszelkiego rodzaju przesłon. Folie dekoracyjne występują w wersji całkowicie matowej albo tylko w części są matowe .

W ofercie firmy AMPLUS występuje szeroka paleta wzorów folii matowej w tym  dekoracyjnej a więc każdy z Państwa na pewno znajdzie folię z wzorem czy kolorem zgodnie ze swoimi  oczekiwaniami.

W ofercie naszej firmy są również folie przeciwsłoneczne , które w sposób bardzo odczuwalny redukują promieniowanie słoneczne czyli obniżają temperaturę w pomieszczeniach a także redukują blask  który przeszkadza w oglądaniu obrazu czy to na ekranie telewizyjnym , komputerach , tabletach czy telefonach.     

Bogata oferta folii przeciwsłonecznych jest zawsze dostępna w naszej ofercie .

Folie przeciwsłoneczne to produkt , który w sposób znaczący różni się od rolet czy żaluzji, gdyż rolety posiadają niewielkie właściwości przeciwsłoneczne.

Kolejnym produktem są folie bezpieczne i antywłamaniowe , które po zamontowaniu na szybie mają właściwości szyb bezpiecznych lub antywłamaniowych , udokumentowanych  Certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej odpowiednio w dwóch klasach bezpieczeństwa .

2B2 i 3B3 to klasy bezpieczeństwa dotyczące folii bezpiecznych  oraz P1 i P2  to klasy bezpieczeństwa dotyczące  folii antywłamaniowych.        

Folie na szyby to produkt nowoczesny , łatwy w montażu i eksploatacji a szeroka gama folii okiennych posiada różne właściwości dla różnego przeznaczenia.

Należy również  wspomnieć o bogatej ofercie kilkunastu folii specjalistycznych produkowanych w najnowocześniejszej technice molekularnej co  w żaden sposób nie można zestawiać ich z roletami      aktualnie  dostępnymi     na rynku .

Wybierając  folia czy roleta należy jednoznacznie stwierdzić ,  że   różnorodne właściwości  folii , ich szeroka gama , walory estetyczne , łatwa technika montażu bez ingerencji w naszą stolarkę okienną w sposób jednoznaczny wskazuje, że folie okienne mają niepodważalną wyższość nad roletami czy żaluzjami.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl