Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia przeciwsłoneczna do rolet Błękit Plisa

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:129,00 zł
Cena za metr bieżący: 236,07 zł 236.07
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5

Opis

Folia przeciwsłoneczna do rolet Błękit Plisa - Amplus Folie Okienne

Podstawowym zadaniem folii do rolet jest ochrona przeciwsłoneczna. Folia zainstalowana w kasecie staje się ruchomą barierą przeciwsłoneczną, która odbija 80% ciepła słonecznego odpowiedzialnego za przegrzewanie się pomieszczenia. Dodatkowo folia dzięki swojej budowie rozprasza światło słoneczne redukując tym samym efekt oślepienia słonecznego. Folia usuwa również 99% szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego na odbarwianie się mebli, odzieży i dokumentów. Stanowi również barierę ograniczającą wgląd do wnętrza pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy kontrolowaną dyskrecję.

Roleta z folią przeciwsłoneczną to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto chce uchronić się przed upałem i nie życzy sobie na stałe montować folii okiennej. Rewelacyjne właściwości odbijania promieniowania cieplnego tej foli powodują, że w Twoim pomieszczeniu będzie chłodniej nawet w upalne dni.

Folia przeciwsłoneczna do rolet Błękit Plisa to specjalistyczna folia przeznaczona do instalacji w systemach rolet okiennych. Jej budowa nadaje się do wielokrotnego zwijania i rozwijania w kasecie rolety a jej "harmonijkowa" konstrukcja dodatkowo wzmacnia budowę folii i uatrakcyjnia walor estetyczny.

Folię przeciwsłoneczną do rolet Błękit Plisa wysyłamy w bezpiecznych tekturowych tubach. Folię o szerokość większej niż 1,5 m możemy wysłać tylko za pomocą kuriera.

Czy przesyłka adresowana jest do Krakowa czy do Wrocławia, możesz być pewny, ze otrzymasz ją nieuszkodzoną.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 12 %
Całkowite odrzucenie ciepła 80 %
Redukcja odblasków (refleksów) 86 %
Kolor błękitna
Zastosowanie folia wewnętrzna do rolet
Gwarancja 10 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl