Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 620 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:276,00 zł
Cena za metr bieżący: 420,63 zł 420.63
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia okienna wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 620 - Folie Okienne Lite Solar

Folia anty-podsłuchowa Faraday 620 to specjalistyczna folia, która ekranuje nasze pomieszczenia i blokuje fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości.

Folia jest przezroczysta i montowa na szybach wewnątrz pomieszczeń. Folia jest zbudowana z kilku warstw polietylenu z napyloną warstwą przewodzącą. Dzięki tej budowie folia jest praktycznie przezroczysta i skutecznie tłumi promieniowanie elektromagnetyczne z efektywnością 22 decybeli, co daje procentową wartość tłumienia równą 99.37% (przy 1 GHz). Warstwa przewodząca nadaje folii lekko szary kolor.

Folia Faraday 620 uniemożliwia wysyłanie z pomieszczeń sygnałów radiowych z zakresu mikrofalowego, dlatego tez skutecznie przeszkadza w działaniu wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych i szpiegowskich, które zbierają poufne informację i wysyłają je na zewnątrz za pomocą fal elektromagnetycznych. Dzięki folii anty-podsłuchowej niepowołana osoba z zewnątrz nie ma możliwości dołączenia się do bezprzewodowej sieci komputerowej WLAN używanej przez nas. Zapobiega to hakerskim atakom na naszą sieć i przechwycenia ważnych lub poufnych informacji które są nasza własnością. Folii anty-podsłuchowa uniemożliwia tez podsłuchanie komunikacji pomiędzy urządzeniami bluetooth, które używają mikrofal w zakresie 2,4 GHz.

Folia działa także jako nasza ochrona, nie przepuszczając do zabezpieczonego pomieszczenia szumu elektromagnetycznego z zewnątrz.

W czasach komunikacji bezprzewodowej Twoja prywatność i Twoje poufne dane są dostępne dla każdego, kto tylko chce je wsiąść. Pierwszym krokiem do zabezpieczenia jest montaż folii okiennej anty-podsłuchowej Faraday 620.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99%
Przepuszczalność światła 62 %
Kolor przezroczysta (odcień szary)
Zastosowanie folia wewnętrzna
Wartość tłumienia promieniowania elektromagnetycznego przy częstotliwości 1 GHz 22 dB
Gwarancja 5 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl