Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Zamów folię z montażem

Zamów folię z montażem

 Montaż: folia okienna;przeciwsłoneczna; termiczna;redukująca UV; folie matowe;bezpieczne;folia lustro weneckie; folia mrożona;folie na świetliki; folia lustrzana; folie lustra; anty podsłuchowe; folia ochronna; folie dekoracyjne; folia typu "mrożone szkło"

Oferujemy profesjonalny montaż, potwierdzony

Certyfikatem. Wszystkich rodzajów folii na terenie całego kraju 

 

 

Nasze grupy montażowe oferują:

- jakość montażu, potwierdzoną Certyfikatem Instalatora

- instalację folii okiennej zgodnie z polskimi Atestami

- folie wysokiej jakości marki Lite Solar

- gwarancję na montaż i folię

- odpowiednie Certyfikaty na folię okienną

- doradztwo w doborze odpowiedniej folii okiennej

 

 

TEL.: 42 250-77-56

biuro@marketfolie.pl 

 

Dobierz folie okienną dla Siebie

Zamów Darmowe próbki

Profesjonalny montaż folii  powinien być wykonywany przez specjalistę z doświadczeniem w tej dziedzinie. Może to być wykonane w celu ochrony przed promieniowaniem ciepłem lub promieniowaniem UV, poprawy prywatności, zmniejszenia emisji ciepła lub w celach dekoracyjnych.


Oto kilka kroków, jakie powinny być wykonane w profesjonalnym montażu folii:
1.    Przed rozpoczęciem montażu folii, profesjonalista  powinien przeprowadzić wstępną ocenę sytuacji, aby zrozumieć, jakie cel ma osiągnąć klient oraz jaki rodzaj folii będzie najlepiej odpowiedni dla potrzeb klienta. Podczas tej analizy profesjonalista powinien również ocenić warunki montażu, takie jak rodzaj powierzchni, warunki atmosferyczne, temperaturę, prędkość wiatru itp.
2.     Szyba, na którą zostanie nałożona folia, musi być dokładnie wyczyszczona z kurzu, brudu i tłuszczu. Profesjonalista od montażu folii może użyć specjalnego środka czyszczącego , aby uzyskać najlepsze rezultaty.
3.    Montażysta folii okiennej  dokładnie odmierzy i wytnie folię, aby dopasować ją do wymiarów okna lub innej powierzchni.
4.    Folie przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, antyrefleksyjne, bezpieczeństwa, dekoracyjne lub innej kategorii są delikatnie nakładane na powierzchnię przy użyciu roztworu do montażu folii okiennych , przy czym profesjonalista  usuwa powietrze i nadmiar płynu montażowego za pomocą specjalnej rakli, aż folia będzie równomiernie naklejona na powierzchnię.
5.    Po nałożeniu folii na powierzchnię, montażysta  dokładnie wyciśnie płyn montażowy  i wygładzić folię, a następnie odetnie nadmiar folii. W przypadku  niektórych folii może być konieczne specjalistyczne wykończenie.


Warto pamiętać, że proces ten może różnić się nieco w zależności od rodzaju folii i powierzchni, na którą jest nakładana.


 

Montaż folii wewnętrznych

 


 

Montaż folii zewnętrznych


 

 Montaż folii na świetlikach 

 


  

Doświadczenie w montażu, potwierdzone Certyfikatem 

 

W nowoczesnych budynkach dominują duże przeszklenia. Idealnie doświetlające pomieszczenia. Światło naturalne ma pozytywny wpływ na samopoczucie człowieka, jednak jego nadmiar jest uciążliwy i w dłuższej perspektywie może niekorzystnie wpłynąć na wzrok. Również promienie słoneczne które przenikają do pomieszczenie, nadmiernie go ogrzewają. W języku ekspertów mówi się o "przegrzewaniu się " pomieszczeń. W letnie dni staje się to poważnym problemem. Pomocny w tym przypadku może być montaż folii okiennych, które skutecznie zredukują nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia.

Obecnie stosowane szyby zespolone, znacząca obniżają straty cieplne podczas zimy, ale jest to jednocześnie wadą podczas lata. Szyby przepuszczają energie słoneczną, która pozostaje w naszym pomieszczeniu tworząc efekt "szklarni". Aby schodzić nasze pomieszczenie potrzebna jest klimatyzacji, która niesie ze sobą cykliczne koszty energii elektrycznej. Kiedy natomiast zamontujemy przeciwsłoneczne folie okienne, schładzanie pomieszczenia będzie bez kosztowe.

W rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie znajduje się wymóg obniżenia latem wartości współczynnika "g". Inaczej mówiąc redukcji nagrzewania się pomieszczenia poprzez promienie słoneczne. Wymóg ten możemy spełnić poprzez instalację folii okiennych blokujących ciepło (promieniowanie podczerwone) oraz dodatkowo redukujących promieniowanie ultrafioletowe.

Reasumując: poprzez montaż folii okiennych:

  • spełniamy wymóg rozporządzenia w sprawie uwarunkowań technicznych budynków
  • chronimy pomieszczenie przed przegrzewaniem
  • redukujemy promieniowanie UV
  • pozostawiamy stolarkę okienna w niezmienionym stanie
  • obniżamy znacząco koszty klimatyzacji ( jeśli ją posiadamy)

powyższe zalety uzyskujemy, poprzez montaż przeciwsłonecznych ( termicznych) folii okiennych.

zamów folie z montażem

 

 

Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl