FOLIA OKIENNA – ZAMIAST ŻALUZJI CZY ROLET 0

FOLIA OKIENNA – ZAMIAST ŻALUZJI CZY ROLET

 

W ofercie wielu firm można zakupić żaluzje , rolety lub też wybierać w bogatej ofercie folii okiennych.

Produkty te mają wiele właściwości  , są estetyczne , doskonale wpisują się we wnętrza w stylu nowoczesnym ale także w każdym innym stylu.

Zarówno żaluzje , rolety jak i  folie okienne dopełniają wnętrza zastępując firanki czy zasłony.

Żaluzje czy rolety pomimo dużego wyboru ze względu na estetykę  , różnorodność zastosowanych tkanin a także na sposób ich montażu nie są pozbawione wad.

Jedną z głównych  wad zarówno żaluzji jak i rolet jest ich montaż, który jest ingerencją w naszą stolarkę okienną.

Produkty te , aby zminimalizować ingerencję w stolarkę okienną często są montowane jako wolno wiszące , ale  wówczas narażone są na poruszanie się , pod wpływem podmuchów wiatru. Montowane w kasetach wymagają dodatkowej ingerencji w stolarkę okienną.

Żaluzje czy rolety posiadają właściwości termiczne , ale niestety niewielkie  w porównaniu do folii okiennych , które redukują ciepło nawet do 80 %.

Kolejną niedoskonałością  żaluzji czy rolet  jest ich budowa , zbudowane w formie plis łatwo przyciągają kurz , dlatego wymagają ciągłego czyszczenia , zbudowane z tkanin narażone są na kurz i zabrudzenia a utrzymanie ich w czystości to ciągła udręka.

Po analizie za i przeciw powyższych produktów  rozważmy  wybór na  nasze okna -  folii okiennej.

W ofercie folii okiennych posiadamy  folie przeciwsłoneczne , matowe , dekoracyjne , antywłamaniowe , bezpieczne czy też folie specjalistyczne.

Folie okienne przeciwsłoneczne posiadają doskonałe właściwości termiczne obniżające  temperaturę w pomieszczeniach.

Wszystkie folie okienne montuje się na szybach okiennych bez potrzeby naruszania stolarki okiennej.

Folie okienne są bardzo estetyczne , duży wybór kolorów czy wzorów doskonale wkomponuje się w każde wnętrze .

Folie bezpieczne czy antywłamaniowe uniemożliwiają wybicie szyby czy też włamanie.

Folie okienne specjalistyczne to produkt o najnowocześniejszej budowie. W zależności od wyboru i oczekiwań klientów , folie specjalistyczne zabezpieczają przed  podsłuchem , promieniowaniem UV jak również przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego .

Wszystkie folie okienne są estetyczne , łatwe w utrzymaniu czystości , nie wymagają specjalistycznych płynów do mycia i co najważniejsze maja sprawdzone ,  przetestowane parametry ich  przeznaczenia.

Dokonując wyboru ; żaluzje , rolety czy folia okienna przedstawiliśmy Państwu kilka ważnych wskazówek. Jesteśmy przekonani , że te argumenty jednoznacznie wskazują , że najwięcej zalet mają folie okienne. Dlatego wybór folii okiennej na Państwa okna , jest niepodważalnie najlepszym wyborem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl