WYBIERZ NAS - KUP W POLSCE!

Darmowa dostawa od 300 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Folia okienna HACCP bezpieczna ochronna wewnętrzna klasy 3B3

Metry bieżące folii
Formatki folii
Rolki folii
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:37,00 zł
Cena za metr bieżący: 56,39 zł 37.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 4.64
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FBH0115
Zamów wycenę formatek
szerokość cm
wysokość cm
ilość
+ dodaj szybę

Opis

Folia okienna HACCP bezpieczna ochronna wewnętrzna klasy 3B3 - Amplus Folie Okienne.

Folia bezpieczna klasy 3B3 to folia okienna, która zabezpiecza przed rozsypaniem się odłamków szkła w przypadku jego stłuczenia.

 

Cztery zalety folii okiennej HACCP (BRC) klasy 3B3:

Folia utrzymuje popękane szkło razem w przypadku stłuczenia szyby.
Folia jest całkowicie przezroczysta i niewidoczna na szybie.
Folia eliminuje ryzyko poranienia odłamkami szkła i przedostania się szkła do żywności. Odłamki są związane razem i nie ulegają rozsypaniu.
Folia usuwa szkodliwe promieniowanie UV, odpowiedzialne za płowienie kolorów i starzenie się przedmiotów.

Folia okienna HACCP bezpieczna ochronna wewnętrzna klasy 3B3 znalazła swoje zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym.
Folia spełnia wymagania dyrektywy Unii Europejskiej i systemu HACCP.

Folia spełnia także standard BRC.

Szkło bezpieczne czyli szyba z zainstalowaną folią bezpieczną. przechodzi badania pod kątem wytrzymałości na symulację uderzenia w nią ciała człowieka. Polecane jest wszędzie tam gdzie należy się liczyć z taką możliwością. Np szkoły, przedszkola , miejsca publiczne.

Folia bezpieczna 3B3 skutecznie przytrzymuje szkło przed rozpryśnięciem w przypadku stłuczenia lub pęknięcia szyby, dlatego też zapobiega przedostaniu się odłamków szkła do żywności. Szkło jest mocno związane z folią i w żadnym przypadku nie ulegnie oderwaniu.

Folia posiada atesty:

- Atest Instytutu Techniki Budowlanej
- Atest Higieniczny.

Techniczne zagadnienia na temat folii bezpiecznej HACCP klasyfikacja

Prawidłowym oznaczeniem klasy bezpieczeństwa folii jest klasa 3B3 według normy EN/PL12600. Niemniej na wielu portalach internetowych oraz na niektórych stronach internetowych nadal można odszukać nie aktualną już  klasę bezpieczeństwa O1 lub O2. Użytkownik może się w tym pogubić. Reasumując na dziś istnieją dwie podstawowe normy określające szyby bezpieczne i szyby ochronne.

Norma EN/PL 12600 klasyfikuje szyby bezpieczne według klasy bezpieczeństwa np 3B3; 2B2; 1B1.

Norma EN/PL 356 klasyfikuje szyby ochronne znane częściej pod nazwą szyby antywłamaniowe, według klasy ochrony np P1; P2; P3; P4.

Natomiast klasa bezpieczeństwa O1 lub O2 zostały już wiele lat temu wycofane i nie są w żaden sposób znormalizowane. Na dziś nie możemy już używać  ani szyby ani folii klasy O1 lub O2, ponieważ takie folie czy szyby nie są w myśl obowiązujących norm foliami czy szybami bezpiecznymi.  W związku z powyższym nie spełniają normy HACCP czy też normy BRC. Należy też nadmienić że wymagania wobec nieistniejącej już klasy O1 lub O2 były inne  niż wobec aktualnych dziś klas bezpieczeństwa 3B3 lub 2B2 lub 1B1. Dla przykładu podczas badania nieistniejącej klasy O1 lub O2 wykorzystywano kulę o ciężarze około 4 kg, natomiast podczas badania klasy 3B3 lub klasy 2B2 lub klasy 1B1 wykorzystuje się tzw. ciało o masie 50 kg.  Dlatego jakiekolwiek porównywanie tych klas jest całkowicie niemożliwe.

Jeśli masz pytanie, chcesz podzielić się sugestiami, proszę pisz śmiało

laboratorium@foliaokienna.pl

Folia ochronna na wymiar

Oferujemy nie tylko sprzedaż folii ochronnych w metrach bieżących, ale również dostarczamy gotowe, precyzyjnie docięte formatki, dostosowane do indywidualnych wymiarów naszych Klientów. Nasza propozycja umożliwia dopasowanie idealnych rozwiązań ochronnych, bezpośrednio do specyficznych potrzeb i wymagań. Dzięki folii szyba staje się bezpieczna.

 

 

Folię okienną HACCP bezpieczną ochronną klasy 3B3 wysyłamy w bezpiecznych pudełkach. 

Czy przesyłka adresowana jest do 60-136 Poznań czy do 50-072 Wrocław, możesz być pewny, że otrzymasz ją nieuszkodzoną.

folia bezpieczna, HACCP, folia bezbarwna, folia dla zakładów przemysłu spożywczego, folia do szkoły, zabezpieczenie przed rozpryśnięciem kawałków szkła, folia chroniąca przed skaleczeniem, folia certyfikowana, folia ochronna na wymiar, folie na okna do przedszkola, haccp cena, szyba bezpieczna cena za m2, normy haccp

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 92 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 15 %
Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Grubość folii 120 μm
Klasa bezpieczeństwa 3B3
Gwarancja 10 lat

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (3)

Opinie (pozytywne i negatywne) są wyświetlane zgodnie z Regulaminem. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

10 stycznia 2018

Nakleiłam folię na zewnętrze szklane drzwi. Kosztowało mnie to niewiele czasu i prawie wcale pieniędzy (kawałek folii kupiłam tu za śmieszną cenę) i teraz czuje się bezpieczniej. Nie mam świadomości, że jeden nieostrożny ruch i szkło z drzwi się posypie i kogoś porani. Samo założenie jest proste i pomimo tego, że robiłam to po raz pierwszy wyszło perfekcyjnie.

30 marca 2018

Folia jest ok , jest całkowicie przejrzysta czyli niewidoczna dla człowieka i o to mi chodziło Aha i mają atest na tą folę -:)

20 kwietnia 2018

Mam szklane przesuwne drzwi. W obawie o to, że moje dziecko wpadnie na nie i się porani postanowiłam kupić folię bezpieczną. Gorąco polecam, folia kosztuje groszowe sprawy, a sam montaż jest banalny! Teraz mogę być spokojna o bezpieczeństwo moich najbliższych. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl