Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia Anty-bakteryjna Antybion na szyby

Dostępność: w magazynie
Cena za m²:177,00 zł
Cena za metr bieżący: 269,74 zł 269.74
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5

Opis

Folia Anty-bakteryjna Antybion na szyby - Amplus Folie Okienne.

Folia Anty-bakteryjna "Antybion" likwiduje bakterie na swojej powierzchni, tym samym czyniąc powierzchnię, na której jest zamontowana, wolną od szkodliwych drobnoustrojów.

Jak powszechnie wiadomo, bakterie stają się odporne na 'klasyczne' metody ich eliminowania, takie jak antybiotyki. Nawet stosowanie tzw. super-antybiotyków, które mają zwalczać lekooporne zakażenia bakteryjne, powoduje tylko zwiększenie tempa uodporniania się istniejących drobnoustrojów.


Walcząc z bakteriami stosujemy coraz większe ilości antybiotyków, co nie pozostaje bez wpływu na na nasze środowisko. Antybiotyki spotykamy już w tej chwili praktyczne wszędzie:

- zanieczyszczona jest nimi woda do picia,
- zanieczyszczone są środki spożywcze.


Ta metoda eliminacji szkodliwych drobnoustrojów, jak widać nie jest najlepsza...


Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji. Folia antybakteryjna stosuje nowoczesne podejście do ograniczania ilości bakterii, polegające na tworzeniu otaczających nas antybakteryjnych powierzchni. Takie powierzchnie samoczynnie dbają o sterylność i w znacznym stopniu ograniczą ilość niepożądanych bakterii w otoczeniu.


Aktywnym elementem takich antybakteryjnych powierzchni są nowoczesne nanomateriały o doskonałych właściwościach bakteriobójczych oraz bakteriostatycznych. Materiały te zawierające nanocząstki metali i soli nieorganicznych są nanoszone na aktywną warstwę folii, dając w konsekwencji produkt, który można aplikować na dowolnych płaskich i gładkich powierzchniach.


Folia antybakteryjna jest całkowicie przezroczysta i dlatego może być naklejana na oknach, przezroczystych przepierzeniach i drzwiach z elementami szklanymi czyli elementach, na których do tej pory trudno było uzyskać aseptyczność bez zmiany przezierności. Oczywiście folię można stosować na innych płaskich, gładkich powierzchniach wykonanych, np. ze szkła organicznego, pcv, czy styroduru, a nawet z metalu.

Tylko jeden krok dzieli Cię od uwolnienia się od szkodliwych drobnoustrojów.
Jeśli dbasz o zdrowie, wykonaj go TERAZ i załóż w swoich pomieszczeniach folię antybakteryjną.

Montaż folii antybakteryjnej można wykonać we własnym zakresie. Folia zawiera klej aktywowany wodą, praktycznie nie trzeba nic kupować dodatkowo, aby ją zamontować. My ze swojej strony dodatkowo polecamy płyn do montażu folii - koncentrat.

Skuteczność antybakteryjna folii zastała przebadana przez Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Na bazie 2 szczepów bakterii powszechnie występujących w naszym środowisku: Escherichia coli (pałeczka okrężnicy) i Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), czyli dla bakterii Gram-ujemnych i bakterii Gram-dodatnich. Folia całkowicie zahamowała wzrost obu szczepów baterii. Świadczy to o wysokiej skuteczności działania folii antybakteryjnej.

 

Folię Antybakteryjną wysyłamy w solidnych i dobrze zabezpieczonych pudełkach.

Czy folię wysyłamy do 01-493 Warszawa czy 60-112 Poznań, możesz być pewny, że otrzymasz ją w idealnym stanie. 

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 93 %
Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe folia antybakteryjna, folia likwidująca bakterie

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl