WYBIERZ NAS - KUP W POLSCE!

Darmowa dostawa od 300 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Folia matowa LCD Laminat - "Aktywne szkło"

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:1170,00 zł
Cena za metr bieżący: 1 404,00 zł 1170.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 4.85
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FLC0112

Opis

Folia elektryczna matowa LCD Laminat - Folie Okienne Lite Solar

Folia elektryczna na okno matowa LCD Laminat to nowoczesna folia, która zmienia swoją przejrzystość pod wpływem przyłożonego napięcia.

Zmiana przejrzystości folii jest możliwa dzięki specjalnej, warstwowej budowie folii LCD Laminat. Jedną z warstw jest matryca polimerową z rozproszoną w niej fazą ciekłokrystaliczną. Ciekłe kryształy są cieczami anizotropowymi, których właściwościami można sterować za pomocą napięcia. W stanie podstawowym ciekłe kryształy są nieuporządkowane i folia jest nieprzezroczysta (matowa). Załączenie napięcia porządkuje strukturę ciekłych kryształów, dzięki czemu folia staje się przezroczysta. Zmiana przejrzystości folii następuje natychmiast. Czas przejścia z jednego stanu w drugi nie niezauważalny dla oka ludzkiego.

Do laminacji folii LCD (folia elektryczna na okna) wykorzystujemy folie EVA oraz szkło. Temperatura laminacji przy użyciu folii Eva waha się w granicach pomiędzy 115 -155 stopni Celsjusza. Czas trwania laminacji jest uzależniony od rodzaju folii EVA oraz grubości szkła użytego do laminowania.  Zaletą folii EVA jest brak higroskopijności. Folia EVA charakteryzuje się też długotrwałą wytrzymałością na promieniowanie ultrafioletowe. Dostępne na rynku folie EVA występują jako "zwykły transparent" lub "wysoki transparent"

Inteligentne szkło

Folia LCD Laminat, zalaminowana w szkle często określana jest jako

  • inteligentne szkło
  • aktywne szkło
  • szyba o zmiennej przejrzystości
  • smart glass
  • folia elektryczna na okno

Folia LCD laminat ma określony współczynnik przejrzystości.  Aby uzyskać "inteligentne szkło" o maksymalnej przejrzystości należy do procesu laminacji zastosować folie LCD o maksymalnej przejrzystości, folie EVA "wysoki transparent" oraz szkło "Opti White". W takim układzie zalaminowania otrzymamy maksymalnie przejrzyste szkło

Szkło o zmiennej przejrzystości może być sterowane za pomocą zwykłego przełącznika jak również przy użyciu pilota lub smartfona. Do kompletu będzie nam jeszcze potrzebny transformator. W naszej ofercie dostępne są kompletne układy sterowania, transformatory, piloty, przekaźniki.

folia matująca na okno

Folia elektryczna na okno - zastosowanie

Folie elektryczne LCD oraz szkło LCD znajdują wiele zastosowań wszędzie tam gdzie potrzebna jest możliwość sterowania przejrzystością okien, szklanych elementów lub szklanych ścian działowych. Wiodącym rozwiązaniem jest stosowanie folii LCD, wszędzie tam, gdzie do tej pory jedynym sposobem było konwencjonalne przesłanianie widoku za pomocą rolet lub żaluzji.

Zajmujemy się produkcją folii LCD oraz mamy doświadczenie w procesie laminacji tej folii. Można u nas zamówić gotowe formatki folii LCD z wyprowadzonymi elektrodami. Oraz przedyskutować z naszym działem technicznym ewentualne wątpliwości dotyczące samego procesu laminacji.

 

folia matowa na szybę, folia zaciemniająca na okno, folie zaciemniające, folia zaciemniająca na drzwi, folia matująca na szyby, elektryczne przyciemnianie szyb, szkło elektrochromatyczne, folia samościemniająca, elektrycznie przyciemniane szyby, szkło zmieniające przezroczystość, inteligentne szkło, szyba przyciemniana elektrycznie, szyba elektryczna, inteligentna szyba, szyby przyciemniane elektrycznie, folie matowe na okna, przyciemniane szyby na pilota, folia zmieniająca kolor pod wpływem prądu, folia do biura, inteligentne szyby, automatycznie przyciemniane szyby, szyba matowa, szyba przezierna, zaciemnianie okien, inteligentne szkła

 

Więcej informacji o foli elektrycznej na stronie inteligentnafolia.pl

 

 Sprawdźcie również nasze inne folie do okien w tym folie przeciwsłoneczne i folia lustro weneckie.

szyba zmieniająca przezroczystość 

folia na szklo, folia okienna elektryczna, folia elektryczna na szyby, folia ciekłokrystaliczna na okno, folia lcd elektryczna na okno cena, smart okno, szyby ściemniane elektrycznie, szkło inteligentne, szkło zmieniające kolor, inteligentne szyby okienne, folia elektryczna, electronic glass, folia okienna LCD, folia elektryczna laminat, folia elektryczna na okno, folie o zmiennej przejrzystości, aktywne szkło, smart glass, folie inteligentne, folia elektryczna na okno cena za m2, folia matowa, folia matująca na okno, folia matująca na szybę, zasłona na drzwi, okna aktywne, polaryzacja elektryczna, kolor do biura, polaryzacja elektryczna, szyba zmieniająca przezroczystość, okno na pilota, okna elektryczne, okna z przyciemnianymi szybami, szkło o zmiennej przezierności, okna sterowane elektrycznie cena, okna ze zmienną przeziernością, szkło przyciemniane

 

Dane techniczne

Przeznaczenie do laminacji
Zastosowanie wewnętrzna
Klej na folii nie
Kolor folii przy wyłączonym zasilaniu biały mat
Kolor folii przy włączonym zasilaniu przezroczysta
Transmisja światła przy wyłączonym zasilaniu 52% (folia matowa)
Transmisja światła przy włączonym zasilaniu 81% (folia przezroczysta)
Czas reakcji przy wyłączaniu 200 ms
Czas reakcji przy włączaniu 10 ms
Zasilanie 230V
Napięcie elektryczne folii 48 V
Pobór mocy 5 W/m2
Szerokość folii 1,20 m, 1,50 m
Grubość bez warstw ochronnych 0,5 mm
Temperatura użytkowania 0 stopni C - 55 stopni C
Żywotność w stanie załączonym 50000 h
Podpis pod zdjęciem Folia elektryczna

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (2)

Opinie (pozytywne i negatywne) są wyświetlane zgodnie z Regulaminem. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 marca 2018

Folia jest bardzo dobrej jakości w naszym piecu do laminacji bardzo dobrze zespala się z folią EVA

10 stycznia 2024

Folia elektryczna to był strzał w 10, zawsze wywiera wrażenie na moich klientach, a jak wiemy pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, aby potencjalny klient nas zapamiętał, w gabinecie adwokackim must have

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl