Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia na poliwęglan Polycarbon Silver Duo - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:107,00 zł
Cena za metr bieżący: 163,07 zł 163.07
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 3.451
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FNP0215

Opis

Folia na poliwęglan Polycarbon Silver Duo - Folie Okienne Lite Solar

Folia na poliwęglan Polycarbon Silver Duo rewelacyjnie zatrzymuje ciepło na zewnątrz, dzięki czemu znacznie polepsza się komfort przebywania w pomieszczeniach wyposażonych w świetliki poliwęglanowe.

Folia przeciwsłoneczna na poliwęglan Polycarbon Silver Duo to nowa generacja folii na poliwęglan o podwyższonej wytrzymałości. Specjalna, wielowarstwowa struktura folii sprawia, że w porównaniu do pozostałych folii przeciwsłonecznych na poliwęglan charakteryzuje się większą grubością (100 µm).

Folia Polycarbon Silver Duo jest folią specjalistyczną o dużej rozszerzalności termicznej. Płyta poliwęglanowa pod wpływem temperatury rozszerza się, dlatego nie można nakleić na nią zwykłej folii. Dodatkowo przestrzenna struktura folii (mikropory) pozwala na swobodne odprowadzanie gazu, który wydziela się z poliwęglanu.

Folia ma warstwę ochronną która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu możemy zamontować ją na zewnątrz. Jako jedyna folia na poliwęglan dostępna na rynku, folia Polycarbon Silver Duo posiada 4-letnią gwarancję.

Folie montowane od strony zewnętrznej, ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem. Ten sposób jest rekomendowany przez nasza firmę, a dla świetlików poliwęglanowych tylko takie rozwiązanie jest możliwe.

Folia dzięki swojej lustrzanej powierzchni odbija promienie słoneczne, skutecznie zatrzymując ponad 80% padającego na nią promieniowania. Folia na poliwęglan Polycarbon Silver Duo założona na świetliki pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz.

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia poliwęglan Polycarbon Silver Duo chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenia przed blaknięciem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje 99% tego promieniowania.

Folia na poliwęglan Polycarbon Silver Duo założona na świetlik:

- obniża temperaturę i znacząco poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu,
- znacząco redukuje nasze wydatki na chłodzenie,
- zachowuje swoje właściwości przez długie lata.

 Folię na poliwęglan Polycarbon Silver Duo wysyłamy w solidnie zabezpieczonych kartonach.

Czy folię na poliwęglan wysyłamy do 20-615 Lublin czy 65-412 Zielona Góra, to możesz mieć pewność, że otrzymasz ją nienaruszoną. 

 

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 16 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 83 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 4 lata
Słowa kluczowe folia przeciwsłoneczna na świetliki, świetliki poliwęglanowe, poliwęglan, ochrona przeciwsłoneczna, folia specjalistyczna na poliwęglan, wysyłka w 24h, Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, cała Polska

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl