Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Darmowe próbki folii

bezpłatny fragment folii
do próbnego montażu

produkcja elementów

z folii okiennej

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:60,00 zł
Cena za metr bieżący: 91,44 zł 91.44
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy


ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna o wysokiej sprawności w zatrzymywaniu promieniowania cieplnego oraz przykuwającym wzrok ekologicznym wyglądzie.

Folia okienna przeciwsłoneczna Green Silver marki Lite Solar to folia lustrzana barwiona w kolorze zielonym, którą zakłada się na szybach okiennych od wewnętrznej strony. Folia przeznaczona jest do montażu szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Folia ma specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego montowana jest trwale do szyby. Z drugiej strony folii znajduje się warstwa ochronna odporna na zarysowania.  Folia przeciwsłoneczna Green Silver jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.

Cztery funkcje folii przeciwsłonecznej Green Silver:

folia chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.
folia przeciwsłoneczna eliminuje refleksy i polepsza widoczność w dużym słońcu.
folia zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.
efekt lustra weneckiego, folia przesłoni widok do wnętrza pomieszczenia, natomiast my będziemy mogli obserwować co się dzieje na zewnątrz.


Folia Green Silver służy do ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem, nie przepuszczając do wewnątrz ciepła. Folia jest bardzo skuteczna i zatrzymuje ponad 85 % padającego na nią promieniowania słonecznego. Dzięki temu folia pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet w bardzo gorące dni.

Folia okienna Green Silver marki Lite Solar przepuszcza do wewnątrz niewiele światła, i dzięki temu działa jak imitacja lustra weneckiego. Efekt „lustra weneckiego” polega na tym, że widzimy co dzieje się na zewnątrz,  samemu nie będąc widziani (efekt ten występuje wtedy gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna wewnętrzna Green Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje 99% tego promieniowania.

Folię przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- obniżyć temperaturę, poprawić własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
- zmienić wystrój wnętra nadając mu nowoczesny i pełen elegancji wygląd
- znacząco zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
- zatrzymać degradację kolorów w pomieszczeniu, eliminując zjawisko płowienia, 

 

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver to ekologiczny sposób na kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Chłodzenie w ten sposób nie wymaga dostarczania energii i nie powoduje emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Folię przeciwsłoneczną wysyłamy w bezpiecznych tekturowych tubach. Folię o szerokości przekraczającej 1,5 m możemy wysłać tylko kurierem.

Czy przesyłka adresowana jest do Bydgoszczy, Poznania czy w inne miejsce Polski, możesz być pewny, ze otrzymasz ją nieuszkodzoną.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 15 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 85 %
Kolor zielony
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl