Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:270,00 zł
Cena za metr bieżący: 411,48 zł 411.48
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5

Opis

Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White - Amplus Folie Okienne.

Folia projekcyjna V-WHITE do projekcji przedniej (frontowej).

Folia projekcyjna V-WHITE to biała, nieprzezroczysta folia, która po zamontowaniu na dowolnej gładkiej powierzchni da nam ekran projekcyjny.

 

Trzy zalety folii do projekcji przedniej V-White:

wysoki kontrast wyświetlanego na folii obrazu
gain - duży współczynnik zwiększenia jasności obrazu
obraz na folii do projekcji przedniej można oglądać pod bardzo dużym kątem dochodzącym do 180 stopni

Folia projekcyjna jest samoprzylepna, można ją naklejać nie tylko na szkło ale i inne na powierzchnie plastikowe np. pleksi , dzięki czemu można z niej zrobić ekran projekcyjny wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych, np. ekrany informacyjne na otwartych imprezach masowych.

Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii jest praktycznie nieograniczona wielkość ekranu. Unikalną zaletą folii projekcyjnej V-WHITE jest możliwość oklejania powierzchni wklęsłych, dzięki czemu uzyskamy ekran panoramiczny o dowolnych wymiarach.

Chcesz samemu łatwo i tanio zbudować ekran projekcyjny? Nic prostszego - w kilka minut można folią V-WHITE okleić dowolną równą płaszczyznę. Aby wyświetlić na niej obraz potrzebujesz projektor i urządzenie dostarczające obrazy do niego (np. odtwarzacz DVD, pen-drive lub komputer).

Dzięki folii do przedniej projekcji V-White możesz sam stworzyć wysokiej jakości ekran projekcyjny i cieszyć się wielkoformatowym ekranem projekcyjnym we własnym domu.

 

Folię wysyłamy w bezpiecznych  tekturowych tubach. Folię projekcyjną o szerokości przekraczającej 1,5 m możemy wysłać tylko kurierem.

Czy przesyłka adresowana jest do Rudy Śląskiej, Gdyni czy w inne miejsce Polski, możesz być pewny, ze otrzymasz ją nieuszkodzoną.

Dane techniczne

Kolor biała matowa
Zastosowanie folia wewnętrzna
Grubość folii 0,1 mm
Gwarancja 5 lat
Kąt widzenia 180 ⁰
Maksymalny kąt projekcji 120 ⁰
Gain 4
Kontrast 200:1
Słowa kluczowe Folie projekcyjne, folia do projekcji przedniej, projekcja przednia, Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White, Folia do projekcji przedniej cena za m2, bezpieczna wysyłka cały kraj, Wrocław, Szczecin, Kraków,
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl