Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia przeciwsłoneczna do rolet Matrix

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:397,00 zł
Cena za metr bieżący: 726,51 zł 726.51
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5

Opis

Folia przeciwsłoneczna do rolet Matrix - Amplus Folie Okienne

Specjalistyczna folia refleksyjna Matrix pozwala stworzyć profesjonalną ruchomą przysłonę, która jest stosowana na wieżach lotniczych i mostkach kapitańskich statków. Zadaniem takiej przesłony jest praktycznie całkowita eliminacja refleksów światła. Folia refleksyjna zapewnia wolny od uciążliwych odblasków widok na zewnątrz pomieszczenia nawet w intensywnym nasłonecznieniu. Stosując taką folię poprawisz kontrast obserwacji i będziesz mógł dostrzec drobne szczegóły nawet na duża odległość.

Na wieżach lotniskowych do obserwacji ruchu lotniczego powszechnie stosowane są radary. Jednak wzrokowa kontrola poruszających się obiektów na płycie lotniska i w jego strefie dolotowej jest niezbędna dla bezpiecznego odprawiania i przyjmowania samolotów.
Kontrolerzy lotów po zastosowaniu przesłony z folii refleksyjnej Matrix mogą prowadzić niezakłóconą obserwację małych i bardzo oddalonych obiektów.

W przypadku statków morskich i rzecznych sytuacja jest jeszcze bardziej dramatyczna. Fala świetlna odbita od płaskiej powierzchni ulega polaryzacji i powstaje refleks świetlny, który powoduje oślepienie. Płaska powierzchnia wody jest miejscem gdzie powstaje tak wielka ilość refleksów, że obserwacja otoczenia z mostka kapitańskiego jest niemożliwa lub bardzo uciążliwa.
Po wyposażeniu jednostki pływającej w przesłonę z folii refleksyjnej Matrix diametralnie zmienia się sytuacja. Istniejący do tej pory, ekstremalnie nieczytelny obraz staje się wolny od refleksów dlatego możliwe staje się prowadzenie wysokiej jakości obserwacji na daleki dystans z mostka kapitańskiego.

Producent rolet do sterówkiFolia Matrix do wież lotniczych i mostków kapitańskich zbudowana jest z kliku warstw folii z politereftalanu etylenu, między którymi znajduje się kilka warstw aktywnych mających właściwości interferencyjnego eliminowania odbić. Dzięki tej zaawansowanej technologicznie konstrukcji folia posiada imponujące możliwości dostarczania obserwatorowi widoku wolnego od refleksów.

Folia refleksyjna Matrix przeznaczona jest do instalacji w specjalnych roletach. Jej trwała budowa powoduje, ze folia idealnie sprawdza się przy wielokrotnym zwijaniu i rozwijaniu w kasecie rolety, stając się ruchomą barierą anty-refleksyjną.

W zastosowaniach profesjonalnych stosuje się zespoły rolet, montowanych na wielu oknach jednocześnie. W zależności od panujących warunków można opuszczać lub podnosić jedną lub więcej rolet naraz.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 13 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 56 %
Kolor ciemno-szary
Zastosowanie folia wewnętrzna
Grubość folii 100 μm
Gwarancja 10 lat
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl