Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 25 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:80,00 zł
Cena za metr bieżący: 121,92 zł 121.92ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 25 - Folie Okienne Lite Solar

Folia okienna refleksyjna neutralna, skutecznie obniżająca ilość wpadającego do pomieszczenia ciepła, często stosowana jako alternatywa dla folii przeciwsłonecznych lustrzanych.

Folia okienna przeciwsłoneczna Neutral 25 marki Lite Solar to folia zewnętrzna w bardzo jasnym kolorze szarym. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne. Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna Neutral 25 ma na swojej powierzchni utwardzoną powłokę odporną na czynniki atmosferyczne. Dzięki takiej budowie folia jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Folie montowane od zewnątrz szyby, ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem. Ten sposób jest rekomendowany przez nasza firmę, a na nowoczesnych oknach zespolonych tylko takie rozwiązanie jest możliwe.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 25 przepuszcza dobrze światło widzialne, zachowując relatywnie dużą jasność w chronionych pomieszczeniach. Folia zatrzymuje ok. 75 % padającego na nią całego promieniowania, co przekłada się duże obniżenie temperatury w chronionym pomieszczeniu.

Tak jak pozostałe folie przeciwsłoneczne, folia okienna wewnętrzna Neutral 25 chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenia przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje większość tego promieniowania.

Folię przeciwsłoneczną Neutral 25 można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- obniżyć temperaturę i poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu przy zachowaniu optymalnego oświetlenia,
- znacząco zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie latem i ogrzewanie zimą,
- wyeliminować zjawisko płowienia, zachowując żywe kolory w pomieszczeniu,

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 21 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 74 %
Kolor neutralny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 3 lata
Słowa kluczowe folia okienna przeciwsłoneczna, folie przeciwsłoneczne na okna, folie obniżające temperaturę, folia okienna przeciwsłoneczna Neutral 25, folie przeciwsłoneczne cena za m2, bezpieczna wysyłka, Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk,
Rodzaj folii Neutral

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (1)

3 kwietnia 2018

Folia prawie niewidoczna na oknie, dobrze spełnia swoje zadnie. Po założeniu w pokoju latem jest znacznie chłodnej. Polecam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl