Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 40 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:80,00 zł
Cena za metr bieżący: 121,92 zł 121.92ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 40 - Folie Okienne Lite Solar

Folia okienna refleksyjna neutralna skutecznie obniżająca ilość wpadającego do pomieszczenia ciepła o dobrej przepuszczalności światła.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 marki Lite Solar to folia zewnętrzna praktycznie przezroczysta. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne. Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 ma na swojej powierzchni specjalną powłokę odporną na czynniki atmosferyczne, dlatego jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Folie montowane od zewnątrz szyby, ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem. Zewnętrzny montaż folii jest rekomendowany przez nasza firmę.  Tylko takie rozwiązanie jest możliwe w przypadku zakładania folii na nowoczesne okna zespolone.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 przepuszcza dobrze światło widzialne, zachowując relatywnie dużą jasność w chronionych pomieszczeniach. Folia zatrzymuje ok. połowy padającego na nią całego promieniowania słonecznego, dlatego chronione pomieszczenie pozostaje chłodne nawet  w ciepłe dni.

Folia okienna wewnętrzna Neutral 40 posiada filtr UV, dzięki czemu chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje większość tego promieniowania.

Folię okienną przeciwsłoneczną Neutral 40 można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu przy zachowaniu dużego oświetlenia w dzień,
- zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie latem i ogrzewanie zimą,
- wyeliminować zjawisko płowienia, zachowując żywe kolory w pomieszczeniu,

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 40 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 51 %
Kolor neutralny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 3 lata
Słowa kluczowe folia okienna przeciwsłoneczna, folie przeciwsłoneczne na okna, folie obniżające temperaturę, folia okienna przeciwsłoneczna Neutral 40, folie przeciwsłoneczne cena za m2, natychmiastowa wysyłka folii okiennych, Szczecin, Wrocław, Chorzów,
Rodzaj folii Neutral

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (1)

30 maja 2019

Witam chciałbym wykleić ok 30 m2 szyby jedną z Państwa foli przeciwsłonecznych. Interesują mnie folie zewnętrzne z jak największą przepuszczalnością światła widzialnego. Proszę o pomoc w wyborze foli. pozdrawiam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl