Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20 Comfort - Lite Solar "efektywna"

Metry bieżące folii
Formatki folii
Rolki folii
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:67,00 zł
Cena za metr bieżący: 102,10 zł 102.10
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 3.12715
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FPZ1315/1
Zamów wycenę formatek
szerokość cm
wysokość cm
ilość
+ dodaj szybę

Opis

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20 Comfort - Folie Okienne Lite Solar.

Folia okienna bardzo dobrze zapobiegająca przegrzewaniu się pomieszczeń. Jest folią o wysokiej efektywności w zatrzymywaniu promieniowania cieplnego. Folia okienna posiada specjalnie utwardzoną powierzchnię, która jest wysoce odporna na zarysowania. Idealnie sprawdza się to podczas użytkowania folii na oknie. 

Cztery zalety folii przeciwsłonecznej Silver 20 Comfort :

Folia chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się budynków.
Folia przeciwsłoneczna eliminuje refleksy i polepsza widoczność w dużym słońcu.
Folia okienna zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.
Folia funkcjonuje jak efekt lustra weneckiego - przesłoni widok do wnętrza pomieszczenia, natomiast my będziemy mogli obserwować co się dzieje na zewnątrz.

Funkcje folii przeciwsłonecznej

Folia Silver 20 Comfort to bardzo skuteczna i efektywna folia zapobiegająca przegrzewaniu się pomieszczeń, w których przebywają ludzie. 

Folia przeciwsłoneczna Silver 20 Comfort  - efektywna folia okienna przeciwsłoneczna - najskuteczniej redukuje promieniowanie słoneczne (ciepło), wpływa zauważalnie na ilość przechodzącego światła.

 

Folia przeciwsłoneczna Silver 20 Comfort odbija padające na nią promieniowanie słoneczne, dlatego też niezwykle wydajnie chroni wnętrze przed przegrzaniem. Aby jej działanie było najbardziej produktywne, powinna zostać umieszczona bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, a więc na zewnątrz szyby.  

Folia odbija ponad 80% padającego na nią promieniowania słonecznego. Folia założona na szybę pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz.

Każda z folii przeciwsłonecznych ma funkcję ochrony elementów wnętrza naszego pomieszczenia przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia okienna Silver 20  zatrzymuje 99% tego promieniowania.

Efekt lustra weneckiego

Folia Silver 20 Comfort marki Lite Solar to folia lustrzana odbijająca ciepło, którą zakłada się na szybach okiennych od ich zewnętrznej strony. Folia ma specjalną utwardzoną zewnętrzną warstwę, która daje jej odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki swej budowie pozostaje niezmienna przez cały okres użytkowania.

Folia okienna  Silver 20 Comfort marki Lite Solar  jest folią półprzepuszczalną i wykazuje efekt lustra weneckiego. Wrażenie lustra weneckiego polega na możliwości obserwacji otoczenia zewnętrznego, samemu nie będąc widzianym (zjawisko występuje wyłącznie wtedy, gdy w pomieszczeniu w którym przebywamy jest ciemniej niż na zewnątrz)

Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu, objaśniającego szczegółowo EFEKT LUSTRA WENECKIEGO

Zalety folii przeciwsłonecznej 

Folie przeciwsłoneczne Silver Comfort to gama folii metalizowanych tlenkami metali o zróżnicowanym srebrnym refleksie. Jest to folia z klejem, łatwa w samodzielnym montażu, nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia . Folie Silver Comfort występują w czterech szerokościach, co bardzo minimalizuje straty folii okiennej, podczas docinania pod określony wymiar na daną szybę.

Folia okienna może być naklejana od zewnątrz na najnowszej generacji szyby zespolone.

Folię zewnętrzną  Silver 20 Comfort możemy w łatwy sposób założyć samemu, przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w domu. W ten sposób niewielką ilością nakładów możemy:

- obniżyć temperaturę i poprawić własny komfort przebywania w pomieszczeniu,

- zmienić wystrój wnętrza nadając mu niepowtarzalny wygląd,

- znacząco zredukować wydatki na chłodzenie,

- powstrzymać degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia.

 

Folię przeciwsłoneczną Silver 20 Comfort wysyłamy w solidnych i dobrze zabezpieczonych pudełkach. 

Czy Twoja paczka wysyłana jest do 50-027 Wrocław czy do 60-106 Poznań, możesz być pewny, że otrzymasz ją w idealnym stanie. 

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 16 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 82 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Rodzaj folii przeciwsłoneczna Silver Comfort
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe folia przeciwsłoneczna, folia zewnętrzna, efektywna folia przeciwsłoneczna, ochrona przed nagrzewaniem, wysoka redukcja promieni słonecznych, izolacja przed przegrzewaniem, folia lustrzana, folia do biura, folia do hali produkcyjnej, najskuteczniejsza fol

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl