Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Titan View 25 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:80,00 zł
Cena za metr bieżący: 121,92 zł 121.92ilość m
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Titan View 25 - Folie Okienne Lite Solar

Folia okienna przeciwsłoneczna o dobrych własnościach ochrony przed nagrzewaniem i nowoczesnym "technicznym" wyglądzie.

Folia okienna  przeciwsłoneczna Titan View 25 marki Lite Solar to folia lustrzana zewnętrzna o powierzchni przypominającej wypolerowany tytan. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne. Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone.

Jeśli nakleimy folię od zewnątrz szkła, wtedy jej warstwa aktywna znajdzie się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego i promieniowanie cieplne nie przedostanie dalej. Szyba nie będzie się nagrzewać i nasze pomieszczenie będzie lepiej chronione przed przegrzewaniem. Rekomendujemy ten sposób montażu.

Folia  przeciwsłoneczna Titan View 25 ma relatywnie dużą przepuszczalność światła, optymalnie balansuje ochronę cieplną i jasność w pomieszczeniu. Folia służy zatrzymywania  promieniowania cieplnego na zewnątrz i ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem się w ciepłe dni. Działanie jej jest bardzo skuteczne, folia zatrzymuje ponad 80 % padającego na nią promieniowania słonecznego. Po założeniu na zewnątrz szyby pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet kiedy na zewnątrz jest bardzo ciepło.

Folia okienna Titan View 25 marki Lite Solar jest folią półprzepuszczalną wykazuje tzw. efekt „lustra weneckiego”. Polega on na możliwości obserwacji otoczenia na zewnątrz, samemu nie będąc widzianym (efekt ten występuje wyłącznie wtedy, gdy na zewnątrz jest jaśniej).

Folia okienna przeciwsłoneczna Titan View 25 chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe promieniowanie UV.

Folię przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- obniżyć temperaturę i poprawić własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
- zmienić wystrój wnętrza nadając mu nowoczesny i niestereotypowy wygląd,
- znacząco zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
- zablokować degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia,

 

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 19 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 82 %
Kolor tytan
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 4 lata
Rodzaj folii Kolor

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl