Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna selektywna Perfecta - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:175,00 zł
Cena za metr bieżący: 266,70 zł 266.70ilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.53333
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FPZ0815

Opis

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna selektywna Perfecta - Folie Okienne Lite Solar.

Folia okienna selektywna ceramiczna, która zatrzymuje ciepło na zewnątrz okna a przepuszcza praktycznie całą ilość światła do wewnątrz pomieszczenia.


Folia okienna Perfecta marki Lite Solar to folia przeciwsłoneczna z nowoczesnej rodziny folii ceramicznych. Dzięki użyciu jako czynnika absorbującego promieniowanie podczerwone przezroczystych dla światła widzialnego wysoce porowatych spieków ceramicznych folia ma wysoki stopień redukcji ciepła w zakresie podczerwieni, natomiast w zakresie widzialnym praktycznie pozostawia tą samą ilość światła wpadającego do chronionego pomieszczenia. Folia okienna Perfecta jest całkowicie przezroczysta, zakłada się ją od zewnętrznej strony szyby, a dzięki swojej transparentności po montażu jest niewidoczna na oknie. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne.  Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna selektywna Perfecta dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i pozostaje bez zmian przez cały okres użytkowania.

Cztery zalety folii przeciwsłonecznej selektywnej Perfecta :

folia chroni przed przegrzewaniem się pomieszczeń w ciepłe dni.
Folia selektywna Perfecta jest całkowicie przezroczysta i niewidoczna po założeniu.
folia okienna zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.
folia przeciwsłoneczna selektywna eliminuje refleksy i polepsza widoczność przy dużym naświetleniu.

Folia okienna selektywna Perfecta to bardzo efektywna folia zatrzymująca ciepło. Folia dzięki swojej budowie zatrzymuje 85 % promieniowania podczerwonego odpowiedzialnego za przegrzewanie się pomieszczeń. Folia założona na szybę pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet przy wysokich temperaturach na zewnątrz.


Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna selektywna Perfecta chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe szkodliwe promieniowanie UV.

Folię przeciwsłoneczną okienna selektywną Perfecta można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- znacząco obniżyć temperaturę i poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu, ciesząc się maksymalną ilością światła słonecznego>
- dużo oszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
- zablokować degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia,

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 78 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 45 %
Redukcja promieni podczerwonych IR 85 %
Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe Folia przeciwsłoneczna selektywna Perfecta, folia przeciwsłoneczna selektywna zewnętrzna, folie przeciwsłoneczne na okna, folia całkowicie przezroczysta, folia ceramiczna, folia selektywna na szyby, folia przeciwsłoneczna selektywna Perfecta cena za m2,
Rodzaj folii Przezroczyste

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

Opinie o produkcie (2)

15 maja 2019

Genialne rozwiązanie dla kogoś, kto chce zabezpieczyć się przed ciepłem a nie chce zrobić sobie z okna lusterka. Folia jest przezroczysta, a ciepło zatrzymuje. Można? Można!

8 czerwca 2019

nie wierzyłem ale potwierdzam po założeniu folia zupełnie nie widoczna , jakby nie istniała , mamy klimatyzację ale nie dawała rady Po szybkim montażu folii okiennej perfecta zupełnie inna sytuacja teraz jest super i widok przez szybę w 100 %

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl