Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna selektywna Perfecta - Lite Solar

Metry bieżące folii
Formatki folii
Rolki folii
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:175,00 zł
Cena za metr bieżący: 266,70 zł 266.70
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 2.9203
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FPZ0815
Zamów wycenę formatek
szerokość cm
wysokość cm
ilość
+ dodaj szybę

Opis

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna przezroczysta-selektywna Perfecta - Folie Okienne Lite Solar.

Folia okienna przezroczysta-selektywna ceramiczna, która zatrzymuje ciepło na zewnątrz okna, a przepuszcza praktycznie całą ilość światła do wewnątrz pomieszczenia.


Folia okienna Perfecta marki Lite Solar to folia przeciwsłoneczna z nowoczesnej rodziny folii ceramicznych. Dzięki użyciu nowatorskiego czynnika absorbującego przezroczystego dla światła widzialnego, folia ma wysoki stopień redukcji ciepła w zakresie podczerwieni, natomiast w zakresie widzialnym praktycznie przepuszcza, prawie całe spektrum światła do pomieszczenia. Folia okienna Perfecta jest całkowicie przezroczysta, zakłada się ją od zewnętrznej strony szyby, a dzięki swojej przejrzystości po montażu jest niewidoczna na oknie. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne.  Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna selektywna Perfecta dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i pozostaje bez zmian przez cały okres użytkowania.

Zalety folii przeciwsłonecznej selektywnej Perfecta:

Folia chroni przed przegrzewaniem się pomieszczeń w ciepłe dni.
Folia selektywna Perfecta jest całkowicie przezroczysta i niewidoczna po założeniu.
Folia okienna zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.

Folia okienna przezroczysta-selektywna Perfecta to  efektywna folia zatrzymująca ciepło. Folia dzięki swojej budowie zatrzymuje 85% promieniowania podczerwonego odpowiedzialnego za przegrzewanie się pomieszczeń. Folia założona na szybę pozwala zachować przyjemny komfort w pomieszczeniu, podczas słonecznych dni.
Folia selektywna Perfecta chroni przed upałem w okresie letnim i dostarcza naturalnego dziennego światła.
Nabiera to coraz większego znaczenia ze względu ma coraz częstsze fale upałów a w związku z tym konieczność obniżenia temperatury wewnątrz pomieszczenia. Oraz realną możliwość zmniejszenia kosztów klimatyzacji.


Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna przezroczysta-selektywna Perfecta chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenia przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe szkodliwe promieniowanie UV.

Folię przeciwsłoneczną okienną selektywną Perfecta można w prosty sposób założyć samemu, korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu, ciesząc się maksymalną ilością światła słonecznego,
- dużo zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie (w przypadku, gdy jest klimatyzacja),
- zablokować degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia.

UWAGA!

Folia przeciwsłoneczna przezroczysta-selektywna Perfecta nie jest rekomendowana do okien skośnych- dachowych ( okna połaciowe ). Do okien dachowych polecamy Silver 40 Duo Premium lub Neutral 40 Duo Premium. Szyby w oknach dachowych-skośnych, zachowują się inaczej niż szyby w oknach montowanych pionowo. Przede wszystkim, gaz umieszczony pomiędzy szybami zupełnie inaczej się rozmieszcza, gdy szyba zamontowana jest skośnie. Zjawisko to ma wpływ na żywotność każdej folii ceramicznej, jaką również jest folia przeciwsłoneczna przezroczysta- selektywna Perfecta.

 

Folię przeciwsłoneczną selektywną Perfecta wysyłamy w bezpiecznych i solidnych pudełkach.

tuba

Czy folię wysyłamy do 50-359 Wrocław czy do 61-586 Poznań, możesz być pewny, że folia dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 75 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 45 %
Redukcja promieni podczerwonych IR 85 %
Kolor bezbarwny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Rodzaj folii przeciwsłoneczna selektywna
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe folia przeciwsłoneczna, bezbarwna folia przeciwsłoneczna, folia zewnętrzna, folia selektywna, folia niewidoczna na szybie, ochrona przed nagrzewaniem, wysyłka w 24h

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl