Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 720 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:850,00 zł
Cena za metr bieżący: 1 295,40 zł 1295.40
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5

Opis

Folia okienna wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 720 - Folie Okienne Lite Solar.

Folia anty-podsłuchowa Faraday 720 to wysoko wyspecjalizowane narzędzie, którego zadaniem jest praktycznie całkowite ekranowanie pomieszczenia i uniemożliwienie podsłuchiwania.

Folia jest praktycznie przezroczysta, stosowana na szybach wewnątrz pomieszczeń. Folia anty-podsłuchowa to kilkadziesiąt sklejonych razem warstw folii polietylenowej z napyloną na każdej warstwie metaliczną warstwą przewodzącą. Zastosowanie wielu warstw powoduje, że możliwości ekranowania tej folii są bardzo duże. Folia skutecznie tłumi promieniowanie elektromagnetyczne w bardzo szerokim zakresie z ok. efektywnością 30 decybeli, co daje procentową wartość tłumienia równą 99.94%. Napylone warstwy przewodzące powodują, że folia od strony pomieszczenia ma lekko zielony połysk.

Folia Faraday 720 uniemożliwia wysyłanie z pomieszczeń sygnałów radiowych z zakresu mikrofalowego, dlatego też nie pozwala na działanie wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych i szpiegowskich, które zbierają poufne informacje i wysyłają je na zewnątrz za pomocą fal elektromagnetycznych. Dzięki folii anty-podsłuchowej Faraday 720 niepowołana osoba z zewnątrz nie ma możliwości dołączenia się do wewnętrznej bezprzewodowej sieci komputerowej WLAN. Eliminuje to hakerskie ataki na naszą sieć i uniemożliwia przechwycenie ważnych lub poufnych informacji w firmach lub instytucjach. Folia anty-podsłuchowa Faraday 720 uniemożliwia też podsłuchanie komunikacji pomiędzy urządzeniami bluetooth, które używają mikrofal w zakresie 2,4 GHz.

Folia udaremnia także wszelkie działania z zewnątrz, np. zewnętrznych szpiegowskich urządzeń mikrofalowych służących do podsłuchu, namierzaniu czy identyfikacji, ponieważ emitowane przez nie promieniowanie nie ma możliwości przedostać się przez chronioną szybę.

Folia Faraday 720 jest folią wzorcową, o najlepszych właściwościach ekranujących, dzięki czemu znalazła powszechne zastosowanie w profesjonalnych instalacjach anty-podsłuchowych. Stosowana jest ona do zabezpieczania przed przechwyceniem informacji w wojsku, policji i wielu instytucjach rządowych. Wiele dużych firm używa folii Faraday 720 do ochrony własnych tajemnic przed przechwyceniem ich przez konkurencję.


W czasach bezprzewodowej wymiany informacji ważne poufne i prywatne dane są dostępne dla każdego, kto tylko poświęci minimum wysiłku, aby je wziąć. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane wpadły w niepowołane ręce, zabezpiecz okna montując folię okienną anty-podsłuchową Faraday 720.

Folię anty-podsłuchową Faraday 720 wysyłamy w bezpiecznych pudełkach. 

Czy folię wysyłamy na adres 10-011 Olsztyn czy 44-108 Gliwice, możesz być pewny, że dotrze do Ciebie w perfekcyjnym stanie. 

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99%
Przepuszczalność światła 72 %
Kolor przezroczysta (odcień zielony)
Zastosowanie folia wewnętrzna
Wartość tłumienia promieniowania elektromagnetycznego przy częstotliwości 1 GHz 30 dB
Gwarancja 10 lat

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl