Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 720 - Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:550,00 zł
Cena za metr bieżący: 838,20 zł 838.20
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość m
Minimalna ilość metrów to 0.5
dodaj do przechowalni

Opis

Folia okienna wewnętrzna anty-podsłuchowa Faraday 720 - Folie Okienne Lite Solar.

Folia anty-podsłuchowa Faraday 720 to wysoko wyspecjalizowane narzędzie, którego zadaniem jest praktycznie całkowite ekranowanie pomieszczenia i uniemożliwienie podsłuchiwania.

Folia jest praktycznie przezroczysta, stosowana na szybach wewnątrz pomieszczeń. Folia anty-podsłuchowa to kilkadziesiąt sklejonych razem warstw folii polietylenowej z napyloną na każdej warstwie metaliczną warstwą przewodzącą, Zastosowanie wielu warstw powoduje, że możliwości ekranowania tej folii są bardzo duże. Folia skutecznie tłumi promieniowanie elektromagnetyczne w bardzo szerokim zakresie z ok. efektywnością 32 decybeli, co daje procentową wartość tłumienia równą 99.94%. Napylone warstwy przewodzące powodują, że folia od strony pomieszczenia ma lekko zielony połysk.

Folia Faraday 720 uniemożliwia wysyłanie z pomieszczeń sygnałów radiowych z zakresu mikrofalowego, dlatego tez nie pozwala na działanie wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych i szpiegowskich, które zbierają poufne informację i wysyłają je na zewnątrz za pomocą fal elektromagnetycznych. Dzięki folii anty-podsłuchowej niepowołana osoba z zewnątrz nie ma możliwości dołączenia się do wewnętrznej bezprzewodowej sieci komputerowej WLAN. Eliminuje to hakerskie ataki naszą sieć i uniemożliwia przechwycenia ważnych lub poufnych informacji w firmach lub instytucjach. Folii anty-podsłuchowa uniemożliwia tez podsłuchanie komunikacji pomiędzy urządzeniami bluetooth, które używają mikrofal w zakresie 2,4 GHz.

Folia udaremnia także wszelkie działania z zewnątrz np. zewnętrznych szpiegowskich urządzeń mikrofalowych służących do podsłuchu, namierzaniu czy identyfikacji, ponieważ emitowane przez nie promieniowanie nie ma możliwości przedostać się przez chronioną szybę.

Folia Faraday 720 jest folią wzorcową, o najlepszych właściwościach ekranujących, dzięki czemu znalazła powszechne zastosowanie w profesjonalnych instalacjach anty-podsłuchowych. Stosowana jest ona do zabezpieczania przed przechwyceniem informacji w wojsku, policji i wielu instytucjach rządowych. Wiele dużych firm używa folii Faraday 720 do ochrony własnych tajemnic przed przechwyceniem ich przez konkurencję.


W czasach bezprzewodowej wymiany informacji ważne poufne i prywatne dane są dostępne dla każdego, kto tylko poświeci minimum wysiłku aby je wziąść. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane nie wpadły w niepowołane ręce, zabezpiecz okna montując folię okienną anty-podsłuchową Faraday 720.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99%
Przepuszczalność światła 72 %
Kolor przezroczysta (odcień zielony)
Zastosowanie folia wewnętrzna
Wartość tłumienia promieniowania elektromagnetycznego przy częstotliwości 1 GHz 32 dB
Gwarancja 5 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl