Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia wewnętrzna przeciw-parowaniu Lite Solar

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:147,00 zł
Cena za metr bieżący: 224,03 zł 224.03
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 3.60474
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FZS0115

Opis

Folia wewnętrzna przeciw-parowaniu - Folie Okienne Lite Solar.

Folia przeciw-parowaniu to bardzo nowoczesna folia, która chroni każdą szklaną powierzchnię znajdującą się w pomieszczeniu o dużej wilgotności  przed zaparowaniem. Zakładając folę przeciw-parowaniu dostaniemy pełną przejrzystość szyb lub luster nawet w trudnych warunkach np. w łazience po wzięciu ciepłej kąpieli.

Teraz raz na zawsze możesz zapomnieć o zaparowanym lustrze w łazience, w którym nie możesz się przejrzeć!

Zaawansowana technologicznie folia przeciw-parowaniu bardzo skutecznie zapobiega osadzaniu się pary wodnej z powietrza na szkle i lustrach. Folia jest całkowicie przezroczysta i po naklejeniu jej na płaską powierzchnię jest zupełnie niewidoczna. Zewnętrzna, odporna na zarysowania warstwa folii, jest bardzo gładka i wygląda identycznie jak szkło.


Taka budowa folii powoduje, że w zwykłych warunkach nie da się w żaden sposób odróżnić zwykłej szyby od szyby zabezpieczonej folię przeciw-parowaniu.

 

 
Czy przy dużej wilgotności szyba lub lustro może być nadal przezroczyste?
Z zamontowaną folią przeciw-parowaniu - jak najbardziej TAK!

Naszą folię można zakładać nie tylko na powierzchnie szklane, ale również na gładkich elementach plastikowych i metalowych. Daje to folii przeciw-parowaniu ogromną przewagę nad chemicznymi środkami ochronnymi, typu Anty-szron czy Fox, które na skutek stosowania aktywnych chemicznych składników mogą powodować uszkodzenia powierzchni szkła oraz gumowych elementów mocujących szyby.
Folię przeciw-parowaniu wystarczy założyć raz i działa ona bardzo długo, dodatkowo nie różniąc się w eksploatacji niczym od szyby, którą chroni.

Folia przeciw-parowaniu jest wyjątkowa, ponieważ ma folię ochroną po obydwu stronach folii właściwej. W trakcie montażu odklejamy folie od strony wewnętrznej z klejem, natomiast folię zabezpieczająca warstwę przeciw-parowaniu usuwamy po kilku dniach, jak folia będzie już dobrze przyklejona do lustra.

Folię przeciw-parowaniu wysyłamy w bezpiecznych pudełkach.

Czy miejscem docelowym jest 03-144  Warszawa czy 53-225 Wrocław, możesz być pewny, że przesyłkę otrzymasz w idealnym stanie.

Dane techniczne

Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe Folia przeciwparowaniu, folia na lustra, folia na szyby, folia antyroszeniowa, antypara, folia przeciw-parowaniu cena za m2,

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl