Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia Lustro weneckie zewnętrzne Mirror 40 UMIARKOWANE

Metry bieżące folii
Formatki folii
Rolki folii
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:67,00 zł
Cena za metr bieżący: 102,10 zł 102.10
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Zamów wycenę formatek
szerokość cm
wysokość cm
ilość
+ dodaj szybę

Opis

Folia lustro weneckie zewnętrzne Mirror 40 UMIARKOWANE - Folie Okienne Lite Solar

Folia lustrzana Mirror 40 to umiarkowane lustro weneckie w Państwa oknach. Doskonale nadaje się do pomieszczeń, które wymagają zapewnienia prywatności. Umiarkowana intensywność efektu lustra powoduje, że folia jednocześnie doskonale przepuszcza światło.Cechy te powodują, że folia sprawdza się w przypadku np.: wysokiego parteru, czy niskiego piętra. Przy takich instalacjach dodatkowo zwiększony kąt obserwacji jest czynnikiem utrudniającym niepowołanym osobom możliwość obserwacji wnętrz pomieszczeń.

Montaż folii lustrzanej Mirror 40 umiarkowanej jest rekomendowany również tam, gdzie obserwator zewnętrzny ma dostęp tylko z większej odległości. Dystans i średnio intensywne lustro folii zapewnią komfort prywatności w zabezpieczonych pomieszczeniach.

Należy pamiętać, że efekt lustra weneckiego występuje , gdy wewnątrz pomieszczenia jest ciemniej niż na zewnątrz.

Więcej o zależnościach, o których mowa powyżej znajdą Państwo we wpisie o LUSTRACH WENECKICH na naszym blogu.

Folia lustrzana Mirror 40 umiarkowana jest metalizowana tlenkami metali o zróżnicowanym srebrnym refleksie.Zabezpieczona jest także utwardzoną powierzchnią. Daje to gwarancję odporności folii na zarysowania.

 

Instalacja folii na drodze między słońcem a szybą powoduje, że nie ma obostrzeń co do typów okien, na których jest stosowana. Mogą to być zarówno nowoczesne szyby zespolone, jak również na szyby termiczne i niskoemisyjne.

 

Tych z Państwa, którzy potrzebują silniejszego efektu lustra weneckiego zapraszamy do zapoznania się z FOLIĄ LUSTRZANĄ MIRROR 20 INTESYWNĄ lub TOTALNYM LUSTREM MIRROR 10

 

DARMOWE PRÓBKI 

Aby sprawdzić jak w różnych warunkach, w pomieszczeniach, które chcą Państwo zabezpieczyć zachowują się poszczególne folie, zachęcamy do skorzystania z oferty DARMOWYCH PRÓBEK FOLII

 

MONTAŻ FOLII 

Dzięki warstwie kleju, folię można zamontować we własnym zakresie. Przygotowaliśmy dla Państwa pełną INSTRUKCJĘ MONTAŻU. Folia oferowana jest w czterech szerokościach, co pozwala odpowiednio ją dobrać i uniknąć strat podczas instalacji.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą PROFESJONALNEGO MONTAŻU folii okiennych.

POZOSTAŁE WŁAŚCIWOŚCI FOLII MIRROR 40 UMIARKOWANEJ:

Folia Mirror 40 umiarkowana posiada także szereg innych niż średni efekt lustra weneckiego walorów.

Ze względu na to że lustro odbija promienie słoneczne, folia posiada doskonałe właściwości redukcji CAŁKOWITEGO PROMIENIOWANIA SŁONECZNEGO (ciepła). Efekt ochrony przed przegrzewaniem pomieszczeń potęguje zewnętrzny montaż, który redukuje wtórne nagrzewanie się pomieszczeń. Zastosowanie folii daje zatem wymierne oszczędności w wydatkach na chłodzenie pomieszczeń.

Folia MIRROR 40 umiarkowana także w 99% redukuje promieniowanie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie barw i degenerację struktury materiałów.

Folie lustra, w tym Mirror 40 umiarkowane są najczęściej stosowanymi przez naszych klientów foliami okiennymi także ze względów estetycznych. Uatrakcyjniają one wygląd elewacji, czyniąc wygląd budynków bardziej nowoczesnym.

 

 

Cztery zalety folii lustro weneckie Mirror 40 umiarkowanej:

Folia daje umiarkowany efekt lustra weneckiego, przesłoni widok do wnętrza pomieszczenia, natomiast my będziemy mogli obserwować co się dzieje na zewnątrz.

Folia lustrzana polepsza widoczność w dużym słońcu.
Folia okienna zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.
Folia chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się budynków.

 

Poniżej film prezentujący różnice pomiędzy poszczególnymi typami folii luster

Folię Lustro weneckie zewnętrzne Mirror 40 umiarkowaną wysyłamy w solidnych i dobrze zabezpieczonych pudełkach. 

Czy przesyłka adresowana jest do 02-579 Warszawa czy do 61-881 Poznań, możesz być pewny, że otrzymasz ją w stanie idealnym.

Dane techniczne

Efekt lustra weneckiego UMIARKOWANY
Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 40 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 66 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Rodzaj folii przeciwsłoneczna Silver Comfort
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe ochrona przed nagrzewaniem, folia zewnętrzna, folia optymalna, duża przepuszczalność światła,folia lustrzana, folia przeciwsłoneczna, przyjemny chłód w pomieszczeniu, bezpieczna wysyłka

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl