Amplus, ul. Aleksandrowska 191, 91-155 Łódź

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Comfort - Lite Solar " optymalna"

Metry bieżące folii
Formatki folii
Rolki folii
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena za m²:67,00 zł
Cena za metr bieżący: 102,10 zł 102.10
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawyilość metr bieżący
Minimalna ilość metrów to 0.5
Ocena: 3.64704
Producent: Lite Solar
Kod produktu: FPZ13152
Zamów wycenę formatek
szerokość cm
wysokość cm
ilość
+ dodaj szybę

Opis

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Comfort - Folie Okienne Lite Solar

Folia okienna przeciwsłoneczna o dobrych (optymalnych) własnościach chroniących przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz charakteryzująca się dobrą przepuszczalnością światła widzialnego. Folia przeciwsłoneczna ma specjalną utwardzoną powierzchnię, dzięki czemu jest bardzo odporna na ewentualne zarysowania.

 

Cztery zalety folii okiennej przeciwsłonecznej Silver 40:

Folia chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się budynków.
Folia przeciwsłoneczna eliminuje refleksy i polepsza widoczność w dużym słońcu.
Folia okienna zatrzymuje praktycznie całkowicie promienie ultrafioletowe, odpowiedzialne za płowienie kolorów.
Folia funkcjonuje jak efekt lustra weneckiego, przesłoni widok do wnętrza pomieszczenia, natomiast my będziemy mogli obserwować co się dzieje na zewnątrz.

Funkcje folii przeciwsłonecznej

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Comfort marki Lite Solar to folia lustrzana, którą zakłada się na szybach okiennych od zewnętrznej strony. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne. Może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone, jak również na szyby termiczne i niskoemisyjne. Folia przeciwsłoneczna Silver 40 Comfort dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Folia przeciwsłoneczna Silver 40 Comfort - optymalna folia przeciwsłoneczna - redukuje dużą, ponad 65%, część całkowitego promieniowania słonecznego (ciepła) przy jednoczesnym zachowaniu sporej przepuszczalności światła. Praktycznie oko ludzkie nie  odczuwa żadnej różnicy w ilość przechodzące światła po instalacji folii.

Folie montowane od zewnątrz szkła, ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzaniem. Montaż zewnętrzny jest rekomendowany przez nasza firmę.

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna zewnętrzna Silver 40 Comfort chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenia przed płowieniem pod wpływem UV. Folia zatrzymuje praktycznie całe promieniowanie nadfioletowe.

 

Efekt lustra weneckiego

Folia okienna Silver 40 Comfort marki Lite Solar jest folią półprzepuszczalną i częściowo działa jak lustro weneckie. Efekt „lustra weneckiego” pozwala patrzeć na zewnątrz, samemu nie będąc widzianym. Efekt ten występuje wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz, czyli w warunkach dziennych będzie występował zawsze.

Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu, objaśniającego szczegółowo EFEKT LUSTRA WENECKIEGO

Zalety folii przeciwsłonecznej 

Folie przeciwsłoneczne Silver Comfort to gama folii metalizowanych tlenkami metali o zróżnicowanym srebrnym refleksie. Jest to folia przeciwsłoneczna na okna z klejem, przyjazna dla początkujących instalatorów folii okiennych. Folia na szyby Silver 40 Comfort oferujemy w czterech szerokościach, jest to jej ekonomiczną zaletą podczas docinania pod określony wymiar.

Folię przeciwsłoneczną Silver 40 można w prosty sposób założyć samemu, korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

- znacząco obniżyć temperaturę i zwiększyć komfort przebywania wewnątrz pomieszczenia,

- zmienić wystrój wnętrza,

- zaoszczędzić na wydatkach na chłodzenie latem i ogrzewanie zimą,

- zatrzymać degradację kolorów w pomieszczeniu, eliminując zjawisko płowienia.

 

Folię Silver 40 Comfort wysyłamy w solidnych i dobrze zabezpieczonych pudełkach. 

Czy przesyłka adresowana jest do 02-579 Warszawa czy do 61-881 Poznań, możesz być pewny, że otrzymasz ją w stanie idealnym.

Dane techniczne

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 40 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 66 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Rodzaj folii przeciwsłoneczna Silver Comfort
Gwarancja 5 lat
Słowa kluczowe ochrona przed nagrzewaniem, folia zewnętrzna, folia optymalna, duża przepuszczalność światła,folia lustrzana, folia przeciwsłoneczna, przyjemny chłód w pomieszczeniu, bezpieczna wysyłka

Akcesoria pomocne przy montażu folii okiennej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl